درباره ما

 

شرکت مهندسی مجریان رعد پرشین ، بطور رسمی از سال 1390 در زمینه برق شروع به کار کرده و از سال 1394 نماینده انحصاری محصولات مینفری ایتالیا در ایران می باشد که عمده فعالیت این شرکت طراحی چراغ های نور پردازی جهت دکورهای چوبی شامل :کابینت، کمد و ویترین است.
کیفیت، زیبایی، ظرافت و تنوع رنگ بندی محصولات،اصلی ترین سیاست این کمپانی بوده،که بتواند نظر کلیه مشتریان جهان جهت استفاده در دکورهای کلاسیک و مدرن را تأمین نماید.با توجه به محدودیت مشتریان گرامی از نظر سایز در طراحی و ساخت دکورهای چوبی، شرکت مهندسی مجریان رعد پرشین مفتخر است با رعایت استانداردهای شرکت مینفری چندین مدل از چراغ های مینفری را با توجه به سایز دقیق مشتریان به آنها ارائه نماید، شایان ذکر است کلیه محصولات مینفری دارای 5 سال گارانتی می باشد.
شرکت مجریان رعد پرشین پس از برند مینفری در سال 1396 موفق به اخذ نمایندگی گسون آلمان در رابطه با پریزهای دستی و برق روی صفحه کابینت و میز شده و مجددا” کیفیت، زیبایی ، ظرافت و تنوع رنگ بندی محصولات جزء سیاست اصلی این کمپانی می باشد، شایان ذکر است کلیه محصولات گسون دارای 3سال گارانتی می باشد.
این نوید به شما مشتریان گرامی داده خواهد شد که در آینده بسیار نزدیک این شرکت با أخذ نمایندگی از کمپانی های دیگر ،در چهار چوب تخصص خود (تجهیزات برقی) شما را با محصولات روز دنیا همراهی خواهد کرد.